Deníček 2013

HAPPY NEW YEAR 2014

1. ledna 2014 v 0:00 | Adele.
Yayy!!!

,

Šťastný nový rok 2013

31. prosince 2013 v 19:32 | Adele.
Poslední dobou nejsem vůbec na psaní článků na tento typ. Určitě do konce týdne přidám článek o tom jak probíhaly moje vánoce, ale zatím se mi nechce. Z velkou pravděpodobností příští rok v blogu pokračovat nebudu, o tom ale budu ještě informovat později. Teď vám chci popřát hodně zdraví, štěstí, lásky a úspěchu v roce 2014! Doufám, že se vám splní vaše přání. :) Užijte si dnešní den a pořádně oslavujte! :)

random

10. prosince 2013 v 19:16 | Adele.
Jen vám chci v rychlosti říct, že se omlouvám za neaktivitu. Nešla mi wifi a když šla, tak všechno se sekalo. Ještě ke všemu mi pár dní nejel vůbec blog. Budu se snažit v průběhu týdne přidávat víc, jenže mám taky školu. Snad to zvládnu. A hlavně se chci omluvit SBéčkům, co nejdříve k nim zajdu. Kdybych zase nepřidávala, tak je na vině blog..

It's the most wonderful time of the year

27. listopadu 2013 v 13:58 | Adele.
Ahojte. Nějak nemám nápady na články, tak napíšu jenom takový random článek.
Vánoce už tu budou za necelý měsíc. Strašně rychlo to uteklo a já už se nemůžu dočkat. Doufám, že letos si je užiju. Není to tak, že minulý rok bych si je neužila, užila, jenže mi nepřišlo, že jsou Vánoce. Přišlo mi to jako obyčejný den s rozdáváním dárků a slavnostní večeří. Snad to letos bude jiné.
Tuto neděli už začíná advent. Já byla včera dělat věneček a myslím, že se celkem povedl :) Později sem dám nejspíš fotku. A co vy? Už máte věnec připravený?
A teď něco mimo Vánoce.. Příští týden je Mikuláš!:) Strašně se těším, i když se bojím. Ne čertů nebo snad dokonce Mikuláše, ale jsem v devítce a na naší škole je tradicí, že deváté ročníky dělají Mikuláše prvnímu stupni (1.-5. třída). Konkrétně naše třída bude chodit do tříd (dvakrát do první třídy a jedenkrát do druhé), kde předveme scénku a povíme dětem, kdo vlastně Mikuláš je. Já budu dělat kamaráda, což znamená, že budu sedět s dvěma dětma v lavici, aby se nebáli čertů plus s nimi budeme dělat úkoly. Celkem se těším, i když se bojím, že se něco pokazí. Snad vše vyjde, tak jak má:)
A poslední věcí, co jsem vám chtěla říct. Konečně u nás začalo sněžit. Sněžilo 2 dny a dnes svítí slunce, takže to pomalu roztává :( Zatím mi to nějak nevadí, ale pokud na Vánoce sněžit nebude, tak to mi vadit bude :D
A to je asi tak všechno. Články se budu snažit přidávat častěji, protože Vánoce už jsou skoro tu. Tak se mějte hezky:)

 
 

Reklama