Deníček

Vracím se?

27. září 2015 v 15:22 | Adele.
Ahoj všichni. Dlouho jsem přemýšlela jestli má cenu vůbec nějaký článek psát, protože nevím jestli se najde ještě někdo, kdo jej čte. Každopádně po dlouhém zvažování jsem si řekla, že v blogu budu pokračovat i letos. Poslední dva roky jsem na blog dost kašlala a když jsem si tak projížděla, co za články jsem přidávala, tak jsem si klepala na čelo. Nevím jestli po zveřejnění tohoto článku ještě nějaký článek napíšu nebo ne, ale každý rok jsem tu něco přidala, i když třeba úplnou blbost, a tak je mi líto, nechat blog letos bez článků. Nezaručuju, že články začnu přidávat hned, možná že až někdy na konci listopadu... První věc, kterou musím udělat je změnit design blogu a až se mi podaří tohle, teprve pak budou následovat články. Tak se zatím mějte hezky a snad se uvidíme u dalšího článku. :)

Už se nám to blíží

7. září 2014 v 19:39 | Adele.
V dubnu jsem psala článek ze kterého šlo vytušit, že s blogem skončím. Abych pravdu řekla, tak jsem si to myslela celou dobu, ale je září a já vidím všechno jinak. Uvědomila jsem si, že Vánoce jsou moje nejoblíbenější období a díky blogu jsem si je zpříjemňovala vždy o něco víc. Možná tohle píšu jen z toho důvodu, že se nudím a ve škole toho ještě není tolik, že bych nestíhala, ale kdo ví. Myslím si, že stejně nic nedodržím a na blog moc přidávat nebudu. Nechci to dělat, ale já už jsem prostě taková. A aby tenhle článek nebyl zase jen o slibech, které možná budou nesplněné, tak vám povím, co se dělo za celý rok. No vlastně ono se nedělo skoro nic. Byla jsem v devítce, takže přede mnou bylo velké rozhodnutí na kterém závisela moje budoucnost (pořád mi přijde směšné, že se o tom, co za povolání budeme rozhodujeme sami už v patnácti, ale co nadělám). Samozřejmě to bych nebyla já, abych to rozhodnutí nepokazila. Vybrala jsem si úplně špatně. Přihlášku jsem si dala na Kostku, obor cestovní ruch, a je to škola na Vsetíně. Tam jsem se dostala, ale je to soukromá škola, takže tu mi rodiče potom zamítli platit, ale já jsem nakonec ráda. Druhou přihlášku jsem si dala na Obchodní Akademii do Valašských Klobouk, což není nějak velké město, takže to asi neznáte. Na tuto školu jsem se teda taky dostala a od 1. září jsem tam studentka (zítra jedeme na seznamovák, nechce se mi). Kdybych si mohla vybrat školu znovu, tak určitě vyberu něco úplně jiného, ale vybrat si už bohužel nemůžu..
A no, to je asi všechno, co jsem vám chtěla říct. Doufám, že jsem vás neunudila k smrti a že mi nedáváte za vinu ztracených pár minut života, které jste ztratili čtením tohoto nesmyslu. Já se teď jdu dívat na nová videa oblíbených youtuberů a doufám, že brzy se zase ozvu.

25.4.2014

25. dubna 2014 v 22:02 | Adele.
Ahojte. Po dlouhé době se ozývám a upřímně ani jsem nechtěla. Jen vám chci říct, že blog stejně pomalu, ale jistě a upadá a letošní Vánoce jsem se na přidávání článku totálně vykašlala. Tyto Vánoce už budu studovat první ročník na obchodní akademii, takže pochybuju, že budu mít čas. Možná ještě napíšu článek, ale to fakt jen nějaký krátký. :) Tímto článkem nechci dát najevo, že končím, přece jen nevím, co bude za půl roku. Každopádně jestli budu přidávat, tak to nebude vůbec pravidelné:) Kdybych měla tu sílu, tak možná s tím seknu úplně, ale já se na tento blog nedokážu vykašlat. A to je asi tak všechno.

6.10.2013

6. října 2013 v 13:07 | Adele.
Ahojte. Po dlouhé době jsem se rozhodla tu konečně napsat. Už opravdu nikdy nebudu nic slibovat dopředu, protože to nikdy nedodržím. Opravdu se snažím dát blog do pořádku a už bych chtěla začít přidávat, jenže nemám vůbec čas. Nechci nic slibovat, ale v průběhu tohoto týdne snad dodělám to menu a začnu přidávat. Vůbec nevím jak to stihnu, protože tento budu mít skrz školu nejspíš hodně nabitý, ale tak uvidím. Poslední věcí je, že za 2 měsíce je Mikuláš! :) Strašně se těším.

17.9.2013

17. září 2013 v 19:31 | Adele.
Ahojte. Konečně jsem se dokopala k tomu udělat design. Věděla jsem, že bude nic moc, ale že bude takhle obyčejný jsem opravdu netušila. Nechtělo se mi objednávat od někoho jiného, protože za prvé nebylo od koho a za druhé, chtěla jsem to mít co nejrychleji. Jsem s ním spokojená, protože já designy neumím dělat a už vůbec je neumím nastavit a tenhle se mi podařilo nastavit a ani s tím nebyli až tak velké komplikace. Upřímně myslela jsem si, že se na blogování už vykašlu, ale nějak jsem se přiměla k tomu pokračovat. Dál se budu snažit předělat menu, aby to bylo víc přehlednější, protože já se v tom nemůžu vyznat a jako poslední věc si udělám pořádky s SBéčkama. Takže se zatím mějte a v průběhu nejspíš příštího týdne už čekejte nějaké příspěvky :)

INFORMACE - VÁNOCE 2013

12. srpna 2013 v 18:08 | Adele.
Zdravím. Uplynula už dlouhá doba od doby co jsem tu napsala naposled. Je srpen a Vánoce se rychle blíží, tak jsem se rozhodla napsat článek o tom jak to letos bude. Protože jdu po prázdninách do devítky nebudu mít moc času na blog, takže s úpravami blogu a se vším ostatním začnu už v září. Letos můžete čekat konečně nový layout, změněné rubriky, mnohem víc soutěží a článků a taky bych chtěla udělat halloweenský den na blogu, ale uvidím jestli si na to nezaložím jiný blog. Taky letos tu budou tipy jak si vyrobit různé vánoční ozdoby apod. Budu se snažit blog udělat co nejlépe, aby se všem líbil, snad se mi to podaří :) Pro SBéčka, chci vám říct, že v blogu letos pokračovat budu a pokud vy máte nějaké změny (přezdívky, nové blogy apod.) tak mi to tu napište a já s tím udělám pořádek někdy v září. Takže zatím se tu mějte a články čekejte od konce září. Přeju krásný zbytek prázdnin a začátek nového školního roku :)

Velká rekonstrukce! :)

14. září 2012 v 13:59 | Adele.
Takže, je tu velká rekonstrukce článek před tímto ty měsíce ten plán, NEPLATÍ! :) Zatím rekonstrukcí nový layout a všechno, tento lay co je tu teď tu asi nebude do Vánoc, ještě uvidím , ale myslím že ho ještě vyměním :) Tak já musím jít spravovat blog, snad se vám to bude líbit♥ :) Jinak k Affskám začnu chodit asi od zítřka nebo možná už i dnes :))

Září a Vánoce se blíží aneb kdy se vrátím

11. září 2012 v 21:52 | Adele.
Ahojtéé :) Je Září zachvilku budou Vánoce :) Zjistila jsem že budu muset pár věcí předělat, takže to bude takto. Asi od 20. září začnu rekonstrukcí blogu - nový design, menu prostě všechno :) ŘÍJEN - začnu přednastavovat kalendář a budu spřátelovat blogy, pár mi už napsalo o spřátelení, ale momentálně nemám ještě na blog čas, takže vám odepíšu později :) V Listopadu, budu blog všude sdílet, aby tu byla nějaká návštěvnost a už začnu normálně přidávat :) Myslím že to je zatím vše :) Ještě se vám ozvu někdy tento týden. :) Teď se jdu nachystat do školy a spát :) Dobrou noc:3♥:)

Už se to blíží :)

3. července 2012 v 12:24 | Adele.
Ahojte, máme už prázdniny a už se to blíží! :) Za chvilku budou Vánoce a můj blog se obnoví :) Počítám s tím že se sem vrátím asi v listopadu nebo v říjnu :) Ještě uvidím. ;) A určitě se těšte na pár novinek na blogu! :o) Tak já už jdu a během prázdnin vám tu ještě něco určitě napíšu :)

vaše adminka Adele. :)

Vánoce, Silvestr a za rok zase :)

1. ledna 2012 v 15:17 | Adele.
Ahojte vím že tento článek už si asi nikdo nepřečte, ale neva. Stejně ho napíšu. Tento článek bude asi o všem. :D Bude prostě smíchaný dohromady. Moje Vánoce, Sillvestr a rozloučení. :)

(: VÁNOCE :)

Letos mi ani nepřišlo že byly nějaké Vánoce. Prostě vám napíšu moje dárky a to je vše. :) Dostala jsem oblečení, 5 knížek, voňavnku Vampires Love, sadu Hello Kitty (kartáček na zuby, pasta, ústní voda), mluvícího oslíka ze Shreka, deníček, batoh, naušnice, barbie Monster High (Ghoulia Yelps), barbie (nevím jak se jmenuje, jen vím že má 5 kabelek a nějak Boutige nebo nějak tak). To je asi vše. :)

(: SILVESTR :)

Takže Silvestr byl úplně obyčejný. Je mi 12. Nepiju. :D Celý den jsem byla doma, večer seděla u počítače nebo se dívala na telku. Pak jsem šly asi na hodinu k babičce (bydlí od nás ani né 5 minut pěšky). Pak jsme si připily a šly jsme před barák pouštět petardy. No vlastně jen malou fontánku a kompakt, který nám spadl a tím pádem s něho bylo jen tak 5 ran místo 16. :D Taky jsme se tak 10-15 minut dívali na ostatní ohňostroje a já je natáčela. Pak jsme šly domů. Dívali jsme se na telku a já tak o půl 3 ráno usnula. Víc asi nic. :)

(: ZASE ZA ROK :)

Toto je asi poslední článek co tu píšu. Myslím ti pro tyto vánoční svátky. :) Plánovala jsem že tu budu až do 10.ledna, ale ne. Nebaví mě to tu. Tak zase v listopadu mě tu máte. Možná dřív, možná později, ale určitě tu budu. :) Tak se mějte, Sbéčka vy si mě prosím nemažte a myslím že vy asi taky přes rok nebudete přidávat co? :) Já teda myslím že ne. :) Tak se mějte krásně. Přeji šťastný Nový rok 2012. :) A ať se vám splní vaše novoroční předsevzetí. :)

TEĎ MĚ NAJDETE NA BLOGU

http://blondie-blond.blog.cz/

1. MINUTA V NOVÉM ROCE

1. ledna 2012 v 0:01 | Adele.
Už je Nový rok. První minuta v Novém roce. :) Tak se mějte krásně a hezky si užijte Nový rok 2012 :)

HAPPY NEW YEAR 2012

1. ledna 2012 v 0:00 | Adele.
Jak vy? Já nikde opilá nejsem. :D Všechno nejlepší do Nového roku 2012 :)) Neopijte se a bacha na petardy! :)

1 MINUTA DO NOVÉHO ROKU :)

31. prosince 2011 v 23:59 | Adele.
Prostě co mám říct? Je tu Nový rok, ale až za minutu. :)

ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE :))

23. prosince 2011 v 20:15 | Adele.
Ahojte :) Po strašně dlouhé době píšu. :) Chtěla jsem sem přidat ještě dnešní dárek, ale nejde mi to! Jsem kvůli tomu naštvaná :/ Navíc jsem tento článek chtěla mít úplně dlouhý, ale nechce se mi psát. :D Jsem líná co? :D Takže jen v rychlosti. Přeji Vám všem šťastné a veselé Vánoce 2011. Doufám že si je užijete budete mít hodně dárků a nesníte kosť z kapra. :D Pak sem přidám všechny fotky a tak ;). Krásné Vánoce Vám všem přeje Adéla. :)

Jou! :)

30. listopadu 2011 v 19:44 | Adele.
Ahojte :) Jsem tu naskok! Od zítřka tu jsem zase naplno! :) Budu přidávat nějaké články o Mikulášovi, čertovi, andělích a tak... Teď jdu přednastavit kalendář aspoň do konce týdne! :) Mějte se pá! Adele.

Po dlouhé době.. :)

26. listopadu 2011 v 18:58 | Adele.
Ahojte:) Moc se vám omlouvám hlavně sbéčkám že nepřidávám. Ale nějak se mi nechce a navíc taťka teď není v práci je doma, ségra je taky doma a na PC se skoro nedostanu. Ale už zítra je advent! Chci tu toho do Vánoc ještě tolik stihnou a není čas! Teď přidám asi jen 2 články a přednastavím něco na zítra, protože je Neděle. A to znamená příprava do školy a navíc tu určitě zase bude ségra. Takže já teď jdu ještě jednou se moc omlouvám, ale opravdu nemám tolik času. Jo a ještě něco. V úterý máme rodičák-děs! A už je čtvrtletí další děs! Až mamka uvidí ty známky tak schytnu, a to pořádně! Možná tu nebudu ani moct chodit, tak si mě, kdyžtak Sbéčka prosím nemažte. :) Děkuju, teď tu jdu dát ty články a pak frčím! Možná se ještě dneska ozvu, ale nevím to jistě. Mějte se ;)

Sněžíí!! :))

21. listopadu 2011 v 15:44 | Adele.
Ahojte :) Jsem tu naskok. Taky u vás sněží? U nás ráno bylo cosi napadlé, ale nešlo poznat že je to sníh, ale teď sněží fakt! Ne uplná spoušť, ale sněží. Du dodělávat kalendář pořád tu nic něčekejte. :) Promiňte, ale vynahradím. Jinak teď něco mimo Vánoce. Dívali jste se včera na ČS má talent? Atai♥ Ten tanečník! Miluju ho! Pusťte si jeho vystoupení.

ON JE NAJ! ;) ♥

Menší pauza?

18. listopadu 2011 v 9:58 | Adele.
Ahojte, nestíhám. Musím dát do konce víkendu menší pauzu. V pauze chci přidat diplomy a soutěž. Dodělat kalendář a tak. Články tu asi nebudou. Mějte se a vydržte to prosím! :)

Finišuji! :)

12. listopadu 2011 v 16:58 | Adele.
Ahojte:) Tak já už finišuju. Diplomy za bleskovku mám, ale asi je přidám až zítra nebo večer. Teď du dodělávat věci potřebné ke Kalendáři a pak musím ještě Kalendář přednastavit. Jinak sledujete hokej Finsko-Česko? Já jo. Zatím prohráváme 2:0. Taky tam vzpomněli Rachůnka, Marka a Vašíčka♥♥.. ach ti kluci! Tak strašně mi chybí! Ikdyž to asi každém. Jak jsem je uviděla teďkom v hokeji, plakala jsem. Byla jsem tak šťastná že se na ně nezapomnělo! Pláču i teď, proto už o tom nechci psát. ♥ Mějte se, já jdu dále pracovat na Kalendáři. :)


Hlásni prosím pro mě TADY jsem tam jako Adele.

11.11.2011

11. listopadu 2011 v 19:50 | Adele.

11.11.2011


Magický datum....

Ahoj :) Tak vám píšu v dnešní magický datum - 11.11.2011. No, ve škole pro mě magický teda vážně nebyl, ale jinak to bylo v pohodě. Celý den jsem strávila doma sedím u FB nebo šmějdím po cizích blocích. Taky čekám na The Vampire Diaries až bude online s českými titulky. Nechtělo se mi nic přidávat a o víkendu tu asi taky nic nebude. Co chci o víkendu dělat? Chci dodělat diplomy za bleskovku, udělat novou rubriku, dodělat věci na kalendář, udělat novou soutěž... Myslím že je toho asi víc, ale teď si nevzpomenu. No, Sbéčka se, ale pokusím stihnout oběhnout. Po víkendu se tu budu snažit popřidávat co nejvíc věcí. To je asi vše. Dneska tu nic nebude. :))

>> Otázky pro vás.
  • Sněží u vás?
  • Je pro vás dnešní den nějak magický?
  • Co by jste tu uvítali?
vaše adminka Adele.

Hlasuj oplatím!!

10. listopadu 2011 v 19:41 | Adele.

Prosím jsem tam jako Adele. Hlasy ráda oplatím jen si napište děkuju moc. :))

Velikánská omluva. !

9. listopadu 2011 v 14:17 | Adele.
Ahojte:) Ani nevíte jak moc se vám omlouvám za mou nepřítomnost! Nebyl čas. Buď jsem se musela věnovat škole, nemohla sem na PC a nebo tu byla ségra. Konečně odjela do práce tak mám volný počítač. Do konce týdne vám udělám diplomky a taky udělám tu novou rubriku! Pak vám to ještě vynahradím nějakou soutěží. Mějte, ale strpení, protože se musím hodně učit do školy , a když mám čas na PC nechci být pořád jen na blogu. Teď jdu oběhnou Sbéčka. Mějte se. Pa, paaa.
your admin Adele.

Děkuju :))

4. listopadu 2011 v 19:37 | Adele.
Ahojte :) Děkuju moc že se vás tolik vyplnilo bleskovku. Diplomky tu budete mít zítra. Dnes už asi nic nepřidám, asi půjdu připravovat Vánoční kalendář a možná už zítra udělám novou rubriku 'Napiš si Ježíškovy.' Uvidím jak vše budu stíhat. Teď asi ještě oběhnu Sbénka a vrhnu se možná na pár diplomů, ale přidám až zítra. Pa, pa.
vaše adminka Adele.

Dnes už konečně!! :)))

3. listopadu 2011 v 17:00 | Adele.
Ahojte:) Vím nějak moc nepřidávám, ale je škola a není čas. Zítra je pátek, ale ségra bude přes víkend doma takže zase nevím jestli tu budu. Nechcou se mi moc přidávat články tak jsem se rozhodla už dokončit adventní kalendář a články vždy uložím do rozepsaných a zveřejním nebo si je taky jednoduše přednastavím :) Dnes tu asi nic nebude, no vlastně bude. Konečně tu dám ty vánoční ozdoby co máme doma. Jen je musím trochu upravit a nevím jak dlouho mi to bude trvat, proto asi nic nepřidám. Du se na to vrhnout a dnes a teda nejpozději zítra to tu máte. :)
vaše adminka Adele.

Jdu se dívat na film :)

30. října 2011 v 9:11 | Adele.
Ahojte :) Dneska končí víkend a zítra zase škola! Ách jo.. to už nebudu moc přidávat. Škoda! Teď jsem přidala jakési články a du se dívat na 'Ukradené Vánoce Tima Burtona' Ještě jsem to myslím neviděla tak se těším :) Potom se asi půjdu dívat na Sám doma nebo na Střihorukého Edwarda. Uvidím kolik budu mít času, protože pak se musím ještě učit! Snad tu budu ještě večer :) Kdyby se mi film líbil dám ho na blog :) Tak už du pa. :)
vaše adminka Adele.
 
 

Reklama


Rubriky