Wishlist 2013

18. prosince 2013 v 10:41 | Adele. |  Ostatní
Psala jsem, že pokud nenapíšu článek, tak to bude chyba blogu, ale nebyla. Měla jsem zdravotní problémy, takže jsem nemohla přidávat, protože mě všechno bolelo. Teď jsem ještě nemocná, takže nejspíš do školy půjdu až příští rok, což znamená, že mám prodloužené prázdniny. Budu se snažit každý den přidat aspoň jeden článek. Upřímně, přemýšlela jsem, že se na to vykašlu, ale nemám na to srcde, takže budu pokračovat. V neděli jsem již podruhé zapomněla na blogu "zapálit" svíčku na věnci. Chystala jsem se článek napsat, pak jsem šla ale spát a vzpomněla jsem si na to, až večer, kdy jsem byla v posteli, a to už bylo pozdě. No, ale tohle vůbec nebyl záměr článku. Rozhodla jsem se konečně sepsat wishlist, tedy co si přeju na Vánoce. Mohla jsem ho přidat dřív, ale bohužel, byla jsem líná.
článek v c.č.

Oblečení
Tak u tohohle snad nemusím vysvětlovat, proč to chci. Jsem holka a oblečení není nikdy dost :)

(1) tumblr | Tumblr

Parfém
Většinou mi je jedno, co dostanu za parfém, no letos si přeju konkrétní a to Killer Queen od Katy Perry. Zamilovala jsem si ho kvůli lahvičce a pak ještě víc kvůli vůni. Voní fakt skvěle a dlouho vydrží. Cena podle mě taky není nejhorší. Pak jsem fanoušek One Direction a ti, vydali parfém Our Moment, ten jsem však nevoněla a i když jsem fanynka, bez očichání bych ho nechtěla. Ale tak, kdybych ho dostala, určitě bych se nezlobila.

Killer Queen Katy Perry

Lístky na koncert
Letos bych za lístky opravdu vraždila. Chci strašně moc jet na Miley Cyrus, bohužel je jen v Kolíně nebo Frankfurtu a jelikož bydlím na opačné straně republiky od Německa, tak prostě jet nemůžu. Ale kdybych je dostala udělalo by mi to neuvěřitelnou radost. No a pak tu jsou ještě lístky na One Direction. Ty jsou taky v Německu, což je pro mě prostě dálka. Každopádně, kdybych mohla tak si vyberu radši lístky na Miley. Snad se mi na ni podaří dostat, i kdybych ty lístky nedostala na Vánoce :)


Knížky
Miluju knížky, miluju čtení. Vůbec by mi nevadilo, kdybych na Vánoce dostala jenom knížky. Říkala jsem si, že by možná bylo dobré, kdyby mi naši koupili čtečku knih. Pak jsem si to, ale rozmyslela, protože není nic lepšího, než vůně knih. Letos si přeju dost knížek, ale budu ráda, když dostanu aspoň jednu. Nejvíc bych chtěla Hvězdy nám nepřály od Johna Greena, trilogii Hunger Games a Wreck This Journal.

Ig: thepinkbear

Mobil
Můj mobil mám zhruba 3 roky a není nic moc. Není tam wifi, takže to pro mě znamená, že je k ničemu. Kdybych měla dostat mobil, tak opravdu nevím, jakou značku. Nejradši bych dostala iPhone, ale o tom si můžu jen nechat zdát. Tak snad aspoň nějaký ten samsung nebo něco.


DVD One Direction: This Is US
Já jsem velká fanynka One Direction a ti nedávno vydali film. Byla jsem na něm v kině a je úžasný. Už ho mám stažený v notebooku, ale přece jen, originál je originál. Navíc jsou na něm bonusová videa, která normálně ve filmu nejsou. Do prodeje na DVD šel dnes, takže musím mamku přemluvit, ať mi to koupí.Přemýšlím, co ještě si přeju, ale nic mě nenapadá, takže tohle bude asi všechno. Určitě se najdou ještě nějaký blbosti, ale tohle je něco, co bych vážně chtěla. Tak snad se mi něco splní. A co vy? Co si přejete dostat od Ježíška?:)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama