Listopad 2012

Už milióntá omluva

25. listopadu 2012 v 16:46 | Adele. |  Deníček 2012


Ahojte:) Po jaké době se vám zase hlásím a chci vám říct pár věcí. Celý týden jsem tu nemohla být kvůli známkám ve škole a taky nevím jak to bude v týdnu. Na počítač jsem se dostala až dnes a musím říct že už pomalu za měsíc jsou Vánoce a já nemám udělané to, co jsem chtěla. Ty dopisy Ježíškovi nebudou. Omlouvám se těm, kteří si o to napsali, ale příští týden už je 1.12. A v ten den musím přidat už první dárek adventního kalendáře a já na to nemám nic připravené. A to musím mít hotový nový design a fakt nevím, kde ho mám nabrat. Dneska tu vážně nic nepřidám ani SBéčka neoběhnu a fakt se vám omlouvám:( Teď se budu snažit udělat nebo u někoho obědnat design, začít kalendář navíc je neděle a musím se chystat ještě do školy, ke všemu jsem si ještě neuklidila co jsem měla. Takže, letos tenhle blog stojí o pravdu za prd. Možná nebude ani kalendář, tak jsem se na celé vánoční blogování těšila a nakonec z toho snad ani nic nebude. :( A celý víkend mi přišlo, jak kdyby už byli Vánoce!:) Nevím proč, ale přišlo mi to tak:) Takže, teď už jdu a nejbližší články čekejte už brzy :) A kdyby jste na mě měli nějaké otázky, tak se ptejte tady a klidně na cokoliv! :) -> http://ask.fm/adelminarcikova Tak se mějte :))

One Direction - Christmas photoshoot

17. listopadu 2012 v 14:31 | Adele. |  Vánoční Obrázky
Britská kapela One Direction nafotila vánoční photoshoot!:) Obvykle tu nic takového nedávám, ale jelikož jsem velká directionerka, tak vám tu ten shoot dám:) Osobně mě se ty fotky moc líbí :3 A samostatně je nemám , jsou sice na internetě, ale maličké a nebo ve špatné kvalitě, jednu jsem ale i tak našla poměrně velkou a v kvalitě, která je myslím celkem dobrá!:) Až fotky najdu, určitě je sem dám :) A ještě se neví pro koho byl shoot nafocený :) Info později:)
Tumblr_mdm3e12hbp1rtmy0oo1_500_large

A tady je ta jedna fotka:) Strašně se mi líbí:3

Tumblr_mdl7i4vqom1ra1ly1o1_500_large


Vánoční reklamy

13. listopadu 2012 v 20:31 | Adele. |  Vánoční Videa
Ahojte:) Takže další slíbený článek jsou vánoční reklamy!:) Většina bude ze Slovenska, ale aspoň něco:) Možná to už něco bylo, ale to vůbec nevadí.:) Jestli sledujete slovenské stanice (např. Markíza, Joj, Joj Plus) tak asi víte, že tam jsou reklamy o vánocích už dlouho. V neděli jsem sledovala JOJ+ a asi 6 vánočních reklam jsem viděla!:) Pokusím se vše najít, ale něco na internetě vůbec být nemusí a nebo si na ně nevzpomenu:) Doufám že se videa budou líbit a vánočně vás naladí! :)


První reklama od Orange - Kozí Kuzí Kuzuká. Nejprv sem to nechápala co to kuzí... znamená , ale na youtube jsem se v komentářích dozvěděla že je to s nějakého filmu nebo co. :) Upřímně? Slova jsou pěkná, i když spoustu lidí neví co to to "kozi, kuzi, kuzuká" znamená, takže si říkají co za blázny to je a kdo to vymyslel (viz. já, než jsem si přečetla komentáře) jinak reklama je celkem pěkná:)

Co si přeju na Vánoce - 2. část

12. listopadu 2012 v 21:32 | Adele. |  Deníček 2012
Takže další část co si přeju na Vánoce je tady!:) Pomalu si v hlavě srovnávám co budu vážně chtít, no pořád ještě nevím. Teď vám tu přidám zase pár dárků, ale asi bude možná teda 3. část, protože nevím jak to zvládnu. :) Tak teď už jdu na to:) Snad se vám to bude líbit a třeba vás něčím inspiruju:)

více v celém článku :)

Omluva

12. listopadu 2012 v 20:02 | Adele. |  Deníček 2012
Takže ahojte. Nemíním vám tu vypisovat jak mě to mrzí že nepřidám, doufám totiž že to asi víte. Já nemám čas, chodím sice na počítač každý den, ale nemám náladu na blog. Teď se musím taky učit, protože jsem v osmičce a mé známky neodpovídají tomu čemu by měli. Dneska se budu snažit přidat dva články, možná bude jen jeden možná žádný. Je to málo, ale zase jsou těžší na hledání. Nechte se překvapit co to bude:) Napovím že jeden článek bude s videama a druhý něco o mě a Vánocích. Jinak tento týden vyhlásím už ty ankety a udělám ty dopisy Ježíškovi plus založím úplně novou rubriku:) A všimla jsem si že ,když vám tu slibuju co vše přidám tak to obvykle neudělám. :D No, jdu přidat ty články na které jsem měla chuť, no po dopsání tohoto článku nemám.. -.-'' Ach, nesnáším moje nálady. A ještě vám chci říct že už máte to vánoční světýlko - zvonečky:) Více k tomu v samostatném článku:) Jo a ještě , včera jsem měla pocit (vlastně celý víkend) že jsou Vánoce:) Prostě ta atmosféra byla doma taková fajn:) Tak, ale už jdu.. Omlouvám se za nesmyslný článek, ale potřebovala jsem tu napsat co nejvíc a nějak normálně. :D Takže ,čaute:) A SBéčka prosím nemažte si mě, já už se sice budu snažit být aktivní , ale pro jistotu a na vaše blogy sem chodila, jen jsem nekomentovala:) Zítra to napravím, tak se mějte zatím:) Pááčko ;)