Říjen 2012

Sníh zasypal Česko

27. října 2012 v 21:26 | Adele. |  Ostatní
Sníh už se dostavil i do Česka. U nás zatím nesněžilo (bydlím na Moravě) ale myslím že do zítřka začne. Celý den tu jen prší, ale nebe je spíš vypadá že by měl padat sníh:) V Praze, ale i jiných městech ČR napadlo celkem dost sněhu, děti už chodili sáňkovat a začali stavit sněhuláky:) Upřímně sníh už chci, ale zase aby byl pak i o vánocích:) Tady máte článek, máte tam fotky i video + informace:) A ještě otázka ode mě Sněží/sněžilo už u vás? :)

http://www.novinky.cz/domaci/282903-snih-zasypal-cesko.html

Vánoční znělka TV Nova 2008 - Happy Christmas

27. října 2012 v 21:19 | Adele. |  Vánoční Videa
Už, aby byli Vánoce a my toto viděli konečně v televizi a ne na youtube.:D:)

Veselé Vánoce 2011 na TV Nova!

27. října 2012 v 21:13 | Adele. |  Vánoční Videa
Tak na tuto reklamu si pamatuju:) Už se nemůžu dočkat, až něco podobného uvidím i letos :3


Vánoční reklama - Rozsviťte si Vánoce

27. října 2012 v 21:07 | Adele. |  Vánoční Videa
Možná jste si už všimli že v televizi běží myslím první vánoční reklama, která je na vánoční světýlka:)
Vše o tom jak získat světýlka a kde soutěž zatím probíhá najdete na této stránce -> http://rozsvittesivanoce.cz/
Světýlka jste mohli získat i minulý rok (pokud si dobře pamatuju světýlka byla - sob, stromeček a vločka) já si to koupit chtěla, ale bylo to na dveřích obchodu a zdálo se mi to malé, takže nakonec nemám nic. Letos chci aspoň jedno a nejvíc se mi líbí asi ten andělíček, ale všechna jsou krásná:) Snad se mi podaří ho získat;)

A tady reklama:


Lalalaaa

26. října 2012 v 21:35 | Adele. |  Deníček 2012
Tumblr_lu7548qvfu1qgrbrfo1_500_large

Právě jsem vám přidala něco k Halloweenu a myslela jsem že v tom článku je toho hodně, ale není. Trvalo mi to dlouho, možná proto mi to přišlo. Jsem z toho vyčerpaná nevím jestli něco ještě dneska přidám, rozbolela mě levá ruka ani článek nemůžu napsat. Kdybych něco přidala tak to bude asi něco o módě:) Zítra pojedu asi s našima na dřevo, takže uvidím kdy tu budu:) Zatím se mějtee:33

Bez čeho by Halloween, nebyl Halloween - 1.

26. října 2012 v 21:30 | Adele. |  Halloween
Přestal se mi sekat počítač tak vám tu přidám něco do rubriky "Halloween." Bude vždy obrázek a k němu můj popisek:) Celý článek bude o tom, co patří k Halloweenu a bez čeho by Halloween, nebyl Halloween:) Prostě takové menší rady:3 U nás se to neslaví, takže to budou jakoby rady pro američany:) I tak, snad se vám bude článek líbit:)

Vracím se, teď už vážně:)

26. října 2012 v 9:44 | Adele. |  Deníček 2012
Tumblr_mc7weowzv71rjubsfo1_500_large

Lidičky ahojté♥ Ani nevíte jak jste mi i vy i blog chyběli:) Nemohla jsem se sem vrátit, nevím proč ale neměla jsem na to ani čas, náladu prostě nic. :) Teď se vrátím nebyla jsem tu skoro měsíc, už bude listopad a já na blogu ještě nezvládla to, co jsem zvládnout chtěla. Co jsem za tu dobu dělala? Sledovala Pretty Little Liars, užívala si venku, chodila na PC každý den, ale jen na facebook. Byla jsem v Polsku, kde už byli vánoční věci (o tom bude samostatný článek) byla jsem u kámošky, prostě užívala jsem si podzimní atmosféry :) Jenže, musím to tu rozjet, tu dobu co jsem tu nebyla berte jako pozastavení. Chtěla jsem to tu napsat, ale neměla jsem kdy. Potřebuju toho tolik udělat, než bude prosinec. Např. konečně udělat ty přání Ježíškovy, nový design, začít pracovat na dárcích do kalendáře a spoustu dalšího. Dneska ještě nevím, kdy co přidám. Chci jít oběhnout sbéčka, včera jsem se dívala myslím na tři sbéčka a mají tam spoustu článků co jsem neviděla, musím to všechno stihnout dnes! Taky mě štve že jsem mohla přidávat už včera, protože prázdniny jsou v podstatě u konce, když do toho nepočítám víkend. :) Dále tu budou dvě nové rubriky a to Halloween, do této rubriky teď budu přidávat asi nejvíce, protože je to můj oblíbený svátek, i když se u nás neslaví:) Další nová rubrika je Móda - podzimní a zimní, nechala jsem se inspirovat různými blogy a sbéčkem:) Snad to nevadí :) Pak tu bude ještě jedna rubrika, ale to asi až později a to se nechte překvapit ^^ Napsala jsem vám tu myslím vše, co jsem napsat chtěla, tak se mějte pěkně a já jdu obíhat Sbéčka♥ Jo a ještě k tomu obrázku, hned jak jsem ho uviděla jsem si ho zamilovala♥ Grinch - moje oblíbená pohádka:) Ale teď už vážně - čáu:3

Je mi trapně.

9. října 2012 v 21:07 | Adele. |  Deníček 2012
Takže, krátký článek. Omlouvám se vám za neaktivitu, nemám ale vůbec čas.. Koncem týdne se to zlepší, zítra nebo někdy vám sem něco dám, ale hlavně oběhnu sbéčka. Vážně nestíhám, sbéčka nemažte si mě. Já to pak všechno doženu. Je toho moc :( Blog jsem asi ještě neměla aktivovat.. Takže, až budu mít čas něco tu přidám, zatím se mějte. :)

Grrrrrrrrrrrrrrr!!!

5. října 2012 v 11:30 | Adele. |  Deníček 2012
Ahojte, takže jsem pěkně naštvaná! Chtěla jsem vám přidat článek, všechno okolo něj sem musela hledat po jednom a když potřebuju najít jeden obrázek, záhadně jsem si vykřížkovala blog, takže nemám nic uložené a není žádný článek! Úplně mě přešla chuť přidávat, takže článek tu teď žádný nebude, až večer asi... vaše naštvaná adminka.

Prosím like :)

3. října 2012 v 18:15 | Adele. |  Deníček 2012
Čaute :) Chci vás poprosit, jestli je tu někdo kdo má Facebook dejte mi like na mou stránku♥ Ráda vám to oplatím, jakkoliv :) Děkuju moc za každý LIKE :)

Dreams~