Leden 2012

Vánoce, Silvestr a za rok zase :)

1. ledna 2012 v 15:17 | Adele. |  Deníček
Ahojte vím že tento článek už si asi nikdo nepřečte, ale neva. Stejně ho napíšu. Tento článek bude asi o všem. :D Bude prostě smíchaný dohromady. Moje Vánoce, Sillvestr a rozloučení. :)

(: VÁNOCE :)

Letos mi ani nepřišlo že byly nějaké Vánoce. Prostě vám napíšu moje dárky a to je vše. :) Dostala jsem oblečení, 5 knížek, voňavnku Vampires Love, sadu Hello Kitty (kartáček na zuby, pasta, ústní voda), mluvícího oslíka ze Shreka, deníček, batoh, naušnice, barbie Monster High (Ghoulia Yelps), barbie (nevím jak se jmenuje, jen vím že má 5 kabelek a nějak Boutige nebo nějak tak). To je asi vše. :)

(: SILVESTR :)

Takže Silvestr byl úplně obyčejný. Je mi 12. Nepiju. :D Celý den jsem byla doma, večer seděla u počítače nebo se dívala na telku. Pak jsem šly asi na hodinu k babičce (bydlí od nás ani né 5 minut pěšky). Pak jsme si připily a šly jsme před barák pouštět petardy. No vlastně jen malou fontánku a kompakt, který nám spadl a tím pádem s něho bylo jen tak 5 ran místo 16. :D Taky jsme se tak 10-15 minut dívali na ostatní ohňostroje a já je natáčela. Pak jsme šly domů. Dívali jsme se na telku a já tak o půl 3 ráno usnula. Víc asi nic. :)

(: ZASE ZA ROK :)

Toto je asi poslední článek co tu píšu. Myslím ti pro tyto vánoční svátky. :) Plánovala jsem že tu budu až do 10.ledna, ale ne. Nebaví mě to tu. Tak zase v listopadu mě tu máte. Možná dřív, možná později, ale určitě tu budu. :) Tak se mějte, Sbéčka vy si mě prosím nemažte a myslím že vy asi taky přes rok nebudete přidávat co? :) Já teda myslím že ne. :) Tak se mějte krásně. Přeji šťastný Nový rok 2012. :) A ať se vám splní vaše novoroční předsevzetí. :)

TEĎ MĚ NAJDETE NA BLOGU

http://blondie-blond.blog.cz/


1. MINUTA V NOVÉM ROCE

1. ledna 2012 v 0:01 | Adele. |  Deníček
Už je Nový rok. První minuta v Novém roce. :) Tak se mějte krásně a hezky si užijte Nový rok 2012 :)

HAPPY NEW YEAR 2012

1. ledna 2012 v 0:00 | Adele. |  Deníček
Jak vy? Já nikde opilá nejsem. :D Všechno nejlepší do Nového roku 2012 :)) Neopijte se a bacha na petardy! :)