Vánoční ozdoby

27. října 2011 v 11:06 | Adele. |  Vánoční Výzdoba

Vánoční výzdoba měst

Vánoční dekorace

Vyzdobte se na vánoce! Díky krásným dekoracím vzbudíte pozornost i radost svého okolí. Použít můžete vše - od prověřených betlémů přes vánoční hvězdy až po umělý sníh. Nesmíme zapomenout ani na umělé vánoční stromky, klasické ozdaby, nebo efektní vánoční vesničky a zdobení.
Vánoční dekoraceVánoční dekorace
Pokračovat na kompletní stránku Vánoční dekorace »

Vánoční osvětlení

Světelné řetězy

Vánoční řetězyVánoční řetězy
Tradiční výzdoba - nejpoužívanější vánoční osvětlení. Použávají se především na vánoční stromeček. Mnoho variant s LED i žárovkami. Většina je nyní propojovatelná a nastavovatelná. Velká výhoda oproti klasickým vánočním svíčkám.

Světelné krápníky-rampouchy a závěsy

Světelné krápníkySvětelné krápníky
Vhodné k osvětlení budov, střech, říms, rámů a oken. Na výběr jsou LED světelné a mikrožárovkové krápníky, rampouchy a závěsy. Krápníky mají svisle kablíky různě dlouhé, zatímco závěsy stejně dlouhé. Použití jako venkovní i vnitřní dekorace.

Venkovní světelné motivy

Venkovní světelné motivyVenkovní světelné motivy
Velmi oblíbené vánoční osvětlení a dekorace. Nová generace motivů - množství výhod např. v oblasti propojování, úspoře el. energie apod. V nabídce klasické vánoční motivy jako kometa, vločka, zvonek, hvězda , stromeček a další.

Světelné kabely

Světelné kabelySvětelné kabely
Elastičností a ohybností umožní osvětlit libovolný prostor. Nejčastěji se používají k vytvoření obrysů budov a objektů. Velice efektní nejen vánoční osvětlení. V nabídce žírovkové i LED provedení. Samozřejmostí je možnost kabely krájet a napojovat.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama